Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beállitani h a...

Hogyan tudom beállitani h a telefon mutassa h mennyi ido van a teljes feltotesig?

Figyelt kérdés
J5 2016 telom van android 7.0 es azt szeretnem kerdezni h hogyan tudnam beallitani azt h a kezdokepernyon jelezze h mennyi van a teljes toltesig. (100% ig)

2018. aug. 16. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy,maximum alkalmazassal. Egyebkent semmi ertelme nem lenne ,mert ha mondjuk azt irja ,hogy 1 ora es kozben hasznalod 2 percet akkor mar azt fogja irni,hogy masfel ora. Nyilvan nem tudja megjosolni a telefon ,hogy a feltoltesig mennyit fogod toltes kozben hasznalni igy csak nagyjabol tudja megmondani a hatralevo idot,amit par nap/het alatt te is siman kitapasztalhatsz.
2018. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megkeresed a menüben.

[link]

2018. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
(o a kezdokepernyore akarja kitenni)
2018. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. aug. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!