Vajon melyikre?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyikre érdemesebb lecserélni a meglévő telefonoM?

Jelenleg egy haldoklófélben lévő samsung galaxy s7 edge-em van. Nade amiket kinéztem az egy iphone 7 vagy egy huawei p20(nem lite, nem pro)



2018. aug. 17. 03:37
 1/9 anonim válasza:
28%
Huawei.
2018. aug. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
P 20
2018. aug. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
iPhone 7, azon belül is a Plus! Oké règebbi, mint a Huawei, meg teljesítmènyileg is gyengébb, viszont a rendszer mindenért kárpótol! Sőt ha anno, azt veszed s7 edge helyett nem lenne haldoklófèlben! Az androidnak az a hátrànya, hogy mivel nyitott platform, a megbízhatatlan alkalmazások akár egy év alatt is kinyírhatják a telefont. A Huawei rendszere pedig mèg megbízhatatlanabb, mint a Samsungé! Remélem ennèl a kérdésnél is betalál az anti-Apple lovagunk aki minden kérdésnél azt emlegeti, hogy olvasd el mennyi probléma van az iPhoneokkal nèzz körbe az oldalon. Várom sok szeretettel! Egyébként èn iPhone 7 Plus-t használok egy éve és még egyetlen problèma sem volt velr soha!
2018. aug. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

Különösen nem hat meg ha idetéved mert tisztaba vagyok mint az android mint az ios hibaival de most nem ez a tema.



Az a baj hogy en nem szeretem ezeket az oriasi telefonokat ez is ami most van mar majdnem akkora mint a kezfejem.

Azert irtam csak a sima 7 et.


Csak egyszeruen nem ismerem a ket keszuleket az iphonokat 6s ig ismerem csak az akkori rendszerevel amikor kidobtak.

A huaweirol meg annyit tudok hogy szep a kijelzo szep kepet csinal(2 ev alatt keszitettem 5db kepet a telefonommal.

Valahogy ez van mostani allapotba szeretnek egy iphonet csak nem ilyen zart rendszerrel.

Ugyan ugy szeretnek egy androisot is csak nem ennyire nyitott rendszerrel.

2018. aug. 17. 11:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most írjunk neked egy mobil operációs rendszert, ami félúton van az ios és az android között? Vagy mit szeretnél? Iphone 7-re még 3-4 évig megkapod a legfrissebb ios-t, a huawei-re nem fog kijönni új android.
2018. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

"Vagy mit szeretnél? Iphone 7-re még 3-4 évig megkapod a legfrissebb ios-t, a huawei-re nem fog kijönni új android,,


Iphone 7 szeptemberben lesz 2éves. Minden tekintettben elavult készülék a p20hoz képest. (Kijelző, akksi, kamera, stb)


P20 idei csúcstelefon, megfogja kapni az android 9et, és majd az azutánit is. Utána még 2 évig jönnek majd rá a biztonsági frissitések.


Én a p20-at venném.

2018. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Mindenképpen az iPhone 7. Rendkívül értékálló és gyors telefon, valamint biztos lehetsz benne hogy még négy évig megkapja a legújabb iOS-t.
2018. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lelett nullázva a válaszom?

Melyik idióta volt?

Tényeket írtam le...


Ja persze +4 év. Mert ma olyan sok ember mászkál 6 éves iphone-al.


Nagyon fájdalmas ez az alma fanatizmus gyerekek.


P20 helyett iphone 7, uristen. Jó hogy nem note 9 meg iphone 6 plus a kérdés

2018. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Xiaomi redmi note 5 pro
2018. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!