Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lemerült a telefonom és nem...

Lemerült a telefonom és nem kapcsol be, mit csináljak?

Figyelt kérdés
IPhone 7-es telefonom van és tegnap este olyan 7 óra fele lemerült, azaz 1-2%-on volt. Mivel nem volt nálam a töltőm, ezért nem nyúltam hozzá egész este és kb. másnap reggel olyan 8-koor vettem észre, hogy teljesen lemerült. 11-kor elmentem töltőt venni és ott a helyszínen ki is próbáltam, hogy működik e töltő, majd olyan 12 fele értem haza, töltőre raktam, de most már nem kapcsol be, azaz azt a kis töltötési szimbólumot sem mutatja a lemerült készüléken. Hagyjam a töltőn egész nap, esetleg vigyem el szervízbe?

2018. aug. 17. 13:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Módosítás: most már a töltő is furcsa, nagyon halkan lüktető hangot ad ki, ha bedugom a konnektorbe. Vigyem vissza a töltőt vagy mert teljesen lemerült a telefon azért ad ki ilyen hangot?
2018. aug. 17. 13:25
 2/4 anonim válasza:
Hát ha a töltő rendben van, akkor valszeg a telód szart be.
2018. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90% hogy a töltő szar!
2018. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, mint kiderult a tolto volt rossz
2018. aug. 18. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!