Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

IPhone 6s ios 11.4.1re mikor jön ki jailbreak?

Electra tűnik csak hitelesnek, de ott csak 11.3.1-ig lehet jailbreakelni az iphonet. Ott például mikor várható 11.4.1-re a jailbreak? Visszaállítani is próbáltam már a telefont 11.3.1-re (kerestem 11.3.1 ipsw fájlt és az itunes segitségével megcsináltam volna), de ugy se volt megoldható, mert az itunes 3194-es hibát adott ki, ami valószínű azért volt, mert nem volt "signed"elve a restore fájl.

A segítőkész hozzászólásoknak megy a zöld.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Apple, iTunes, IOS11

2018. aug. 17. 19:20  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire biztonságos az Iphone jailbreak?
Lefagyott az I phone 4s-em gyári beállítások visszaállítása közben. Hogyan orvosolható?
Van bármilyen módja egy 11.2.5-ös verziójú iPhone 5s 11.1-es verzióra való visszafrissítésének?
Deaktivált az Iphone 7Plusom és nem tudom az Apple iD-t sem e-mailt amivel hozzá tudnák férni az Apple IDhez. Esetleg enélkül is meg lehet csinálni vagy ha jailbreakolom?
Mi történik, ha jailbreak mentes iPhonera olyan appot szedek le, aminek szüksége van jailbreakre?
IPhone 4s Jailbreakolása lehetséges USB kábel nélkül?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!