Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Olyan telefont szeretnék, ami strapabíró, nem merül le hamar,nem kell tölteni mindig, nem lassú, és nem fagy gyakran, nem kell folyton szervízbe lennie mert ilyen-olyan baja van, futnak rajta elég jól az alkalmazások, a kamerája is jó (elülső, és hátsó is)

Ha tudtok nekem mondani ilyesmi telefonokat, kérlek írjátok meg! Köszönöm!


2018. aug. 17. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokaknak nem jön be


Samsung Galaxy j5 2017

2018. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Xiaomi Mi A2 Light:

4000 mAh az akkumulátora, jó a kamerája, ráadásul a 2 SIM mellett kapott helyet egy MicroSD slot is (ami manapság ritka).

Szinte mindennek megfelel, csak nem tudom mennyire strapabíró, ha a leejtésektől tartod, akkor nem árt egy jó fóliáztatás, vagy jó tokot vegyél hozzá.

Nekem Xiaomi Mi A1 van, kicsivel több mint fél éve és egyszer sem volt szervizben és ellenben, a többi, noname vacakkal - nincs olyan érzésem, hogy már csak egy papírnehezéknek jó.

Még valamit: a Xiaomi Mi telefonokon stock Android fut, nem a gyártó által módosított változata, ha ez számodra fontos.

2018. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont nagyon érdekelne, mennyit tudsz egy telefonra szánni, mert ez itt a kérdés.
2018. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
samsungnak az s active kategóriájába néznék szét,amúgy xiaomit ne vegyél,mert nem strapabíró kicsit se...
2018. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Caterpillar B25. Igaz nincs előlapi kamerája. A hátsó meg szar. A többi igényedet kielégíti.
2018. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!