Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p8 lite típusú mobiltel...

Gerizon1122 kérdése:

Huawei p8 lite típusú mobiltelefont használok már 2 éve egy hete kezdődött egy hiba nagyon hamar lemerülök es lassan töltődik fel kb 40% 2ora mi a hiba?

Figyelt kérdés
mi lehet a gond érdemes megjavítani vagy újat venni
2018. aug. 17. 22:07
 1/5 A kérdező kommentje:
es meg egy plusz a töltő el a micro usb bemenetepenel egy arany színű kis kábel szerű dolgot vettem eszre
2018. aug. 17. 22:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen telefonom van,nekem a gyari tolto nem akarja tolteni. Azota is Samsung toltot hasznalok ,aminek elvileg ugyanaz a teljesitmenye,de megis rendesen tolt vele.

Nalad szerintem akksi problema lesz , mivel a gyors merules nemvaloszinu,hogy a tolto hibaja. Egy akarmilyen gsm-ben 5000-ert akksit cserelnek benne.

Aztan lehet ,hogy kiderul ,hogy alaplapi hiba ,de azert ez kevesbe valoszinu.

2018. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én így látatlanba töltőport/akku hibát mondanék, javíttatni nem érdemes.
2018. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem erdemes javittatni?:D

Az akksicsere barhol 5000bol megvan.

A tolto port (ami szerintem dokk) csere ha viszel donort (hibas/torott telefonokat 3-4.000et vehetsz) 1-2.000Ft ert megcsinaljak.

2018. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És az arany színű dolog micsoda?
2018. aug. 18. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!