Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon előlap kimozdult a...

Telefon előlap kimozdult a helyéről, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A napokban leejtettem a telefonomat ( Iphone 5S), viszonylag szerencsésen megúszta, de az előlap kimozdult a helyéről. Látszik, hogy kijött a szigetelés is, amiatt nem tudom visszaerőszakolni a helyére. Kb 1 mm-nyit mozdult ki előre, de épp elég, hogy egy kis rés keletkezzen, amin be lehet látni a telefonba, meg ugye nem lenne túl szerencsés ha befolyna víz. A telefon egyébként teljesen jól működik. Augusztus 20-a miatt csak kedden fogom tudni bevinni szervizbe, addig valaki tudna egy kis felvilágosítást adni, hogy meg fogják tudni csinálni, vagy azt mondjak, hogy képernyőcsere és fizethetek 15k-t? Előre is köszi a választ!

2018. aug. 18. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted? Irány a szerviz. Valószínűleg felfújódott az akku
2018. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, hogy dobálod... Akkor mars a szervizbe. És mi a fenének csinálnák meg ingyen, mikor külső behatás miatt sérült?! Csak mert SziPhon?!
2018. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyilván nem ingyen gondoltam. Ha vissza tudja varázsolni a mostani előlapot, anélkül, hogy cserélni kéne, nem kell egy vagyont otthagynom.
2018. aug. 18. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!