Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik márkát ajánlanátok?...

Melyik márkát ajánlanátok? Huawei vagy Samsung?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy a minőség nagyjából megegyező,azt vedd amelyik jobban tetszik
2018. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Így, hogy nem írsz konkrét típust, nem tudok ajánlani, hiszen ha csak a márkát nézzük, mindegyik nagyszerű a telefonok piacán
2018. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Huavei p8-ról vélemények?
2018. aug. 19. 14:27
 4/13 A kérdező kommentje:
Fénykép készitése és játék müködése?
2018. aug. 19. 14:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem az első okostelóm Huawei volt, most Samsung. A kövi Huawei lesz.
2018. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Samsung.

Minden Huaweit hasznàló ismeröm ( konkrétan 4 fő) vitte már egyszer-kètszer szervízbe az egy èvnèl fiatalabb telòját. ( P8 ès P9 lite)

2018. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 TR75 ***** válasza:

Én most egy Honor 7-et használok (Huawei-család). Teljesen elégedett vagyok vele, Arra tökéletes, amire használom, lassan két éve. Semmi baja nem volt eddig. Előtte egy Huawei Ascend G620S volt, szintén zenész, a mai napig működőképes, vésztelefonnak teljesen jó.

Ami gyengébb ezekben a telefonokban, az a fényképező, nem a csúcsot rakják bele (középkategória), szóval nem vagyok elájulva a képektől és a videóktól, nem bántóan rosszak, csak olyan "szódával elmegy"-félék, számítógépen jobban látszik, hogy nem felső kategória.

Ettől eltekintve rendben vannak. Talán kicsit lehetne izmosabb az antennájuk, hajlamosak gyengébben venni a jelet (érdekes módon ez a telefonálást nem zavarja, de netezéskor hajlamos akadozni a betöltés).

Szerintem.

2018. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem tudom srácok... Ti is tudjátok, hogy bármelyik márkát is válassza, kifoghat olyan készüléket, mely tökéletesen fog működni hiba nélkül és olyat is, mely bexarik másnapra.
2018. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Huawei p8 már felejthető telefon,úgy látom ötven ezer forint,ennyiért inkább a vele egyidős samsungot ajánlom használtan,mondjuk a samsung galaxy note 4-et arra legalább fogsz tudni tenni könnyen új rendszert,abba 2k felbontású a kijelző,meg cserélhető az akksi...amúgy,ha samun es hüvelyen kívül más is játszik akkor újonnan ajánlok xiaomit,bár az is ott van,mint a samsung csak az új...
2018. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a Samsungot ajánlom, de ez csak az én véleményem.
2018. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!