Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásároltam egy gyermek okosórá...

Vásároltam egy gyermek okosórát, és a SeTracker programmal szerettem volna párosítani. Mindig "offline" üzenetet kapok. Esetleg tud-e valaki megoldást?

Figyelt kérdés
A SIM kártya 2G kapcsoltattal rendelkezik (a szolgáltató is az óra forgalmazója által preferált), az órát lehet hívni, minden feltételnek megfelel.

2018. aug. 19. 15:31
 1/1 Zzzoli ***** válasza:

Milyen szolgáltató? Nekem a Telekomos domino simmel simán megy, bármelyikkel, de a kollégámnak ugyanez volt Telenoros simmel. Sokmndent megpróbáltunk, de nem jártunk sikerrel. Aztán rakott bele egy UPC simet és egyből jó lett.

Azt tudom ajánlani hogy próbáld meg másik kártyával.

2018. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!