Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 32 gb Használható...

Iphone 6 32 gb Használható telefon? Most és a jövőben?

Figyelt kérdés
Gondolkozok eggy iphone 6 beszerzésén elég előnyös áron jutnák hozzá ráadásul garanciás. eggy 32 gb-os modellről lenne szó, arra lennék kíváncsi hoggy használható e még ? játékok,média, szinten ?

2018. aug. 19. 16:18
 1/4 anonim válasza:

Én nem rég szereztem egy IPhone 6S-t, teljesen meg vagyok vele elégedve.

Az almánál kicsit máshogy működnek a dolgok mint androidnál, itt sokkal komolyabb optimalizálásról van szó, de én azt tudom ajánlani ha tovább akarsz vele játszani akkor válasz egy 6S-t vagy újabbat, a 6S-ben erősebb a proci és GPU így tovább marad "használható"

Ha használtat keresel akkor tudom ajánlani a hardverapro-t sokkal jobbak az árak mint más "online piacon"

Azt mondjuk nem árt tudni hogy a sima 6/6S IPhone-nak nagyon gyenge az akkuja, ha van rá lehetőséged akkor a 6S Plus lenne a legjobb választás a 6-os szériából

Erős hardver, nagy kijelző, nagyobb akku...

Na de szerintem a sima 6 is használható lesz még pár évig

2018. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
két évig menni fog annyi biztos,amúgy páromnak ilyen van megy rajta minden nincs vele gond,de én az se-t ajánlanám,ha azt is tudsz szerezni...
2018. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 giga ram van benne , az meg kevés , mert elfelejti h mit is csináltál az előző appba

szóval belépsz bögnésző utánna face és mikor visszalépsz ujra meg kell várnod h betöltse

de ha ez nem zavar akk vedd nyugodtan

2018. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Könyörögöm, ez egy 4 éves telefon. Hogy használható-e? Persze. Egy Nokia 3310-es is használható.

Ha az a bizonyos előnyös ár 40-50 ezer forint alatt van, akkor elgondolkozhatsz rajta, egyéb esetben óriási átverés. 40 ezerért kapsz hasonló, sőt jobb telefonokat.

Persze ha csak az alma logó miatt akarod megvenni, akkor úgysem tudlak lebeszélni róla.

2018. aug. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!