Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajanlanatok?...

Nyuszikalove kérdése:

Milyen telefont ajanlanatok? S7-et szeretnem lecserelni, max 200 ft-ot szannek ra.

Figyelt kérdés

Huawei P20-at, P20 liteot,Samsung galaxy S8-S9-et neztem.

Az S7-em kb 2 eves, mostanaban lefagy neha, szeretnem eladni es venni masikat.

Olyat szeretnek ami hozza ennek a szintjet vagy ugye akar jobb is.

Kameraja legyen jo, neteznesre, jatszasra, esetleg filmezni hasznalom kb.



2018. aug. 20. 15:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
200ezer ft-ot***
2018. aug. 20. 15:59
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Nekem Huawei P9 Lite van, és meg vagyok vele elégedve.
2018. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Vegyél s9+ot gyors eros nagyon jó a kamerája nagy a képernyője ezért jó rajta filmezni játszani

Nekem s8+om van jelenleg nagyon megvagyok vele elégedve szeretem .

2018. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
S9+ most 195 ezer
2018. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Xiaomi Mi 8:

[link]

2018. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
p20 lite ugyan ilyen telefon tudásban,nekem is s7-em van sose veszek észre megakadást,szerintem valami szoftveres baj lehet nálad,én azt mondom,ha minden képpen új telót akarsz,akkor s9-et vagy note 8-at vegyél.
2018. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Oneplus 6-ot vegyél, az egyik legerősebb mobil most a piacon korrekt árazás mellett.
2018. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Szeretek utana nezni velemenyeknek, lattam, hogy a Xiaomit es a Oneplus 6ot is dicserik, igazabol annyi, hogy azok nem olyan ismertek nekem ezert tartok tole.

Huaweit is hallottam hogy dicserik, samsungom pedig mar tobbszor volt megvoltam elegedve veluk.

Nehez dontes itt is latszik kinek melyik valt be. Igazabol nem hinnem, hogy barmelyikkel is problemam lenne foleg amikre en hasznalom..de biztosan ezek kozul fogok valasztani! Koszi megegyszer. :)

2018. aug. 20. 20:05
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyebkent nekem sem volt meg gondom az S7-el, az utobbi honapokban vagy 3x lefagyott, meg most valamelyik nap is lefagyott aztan az a kepernyo volt mikor bekapcsol..Samsung galaxy S7 meg villogott fent..es ez ment meg lenem merult. Aztan meg feltettem toltore, vartam kicsit, bekapcsoltam es semmi baja azota. Csak felek egyszer igy elromlik es annyi lesz.

Szoftvert szoktam frissiteni eleg gyakran jon ra frissites.

2018. aug. 20. 20:07
 10/14 anonim ***** válasza:

Fura, hogy nem ismert a Xiaomi, pedig nyílik egy márkaboltjuk is hamarosan Budapesten, ahol több terméküket is ki lehet próbálni.

Viszont van még a Huawei - Honor is, annak is a 10-es modellje. Itt van egy videó róla, hogy mennyire éri meg: [link]

2018. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!