Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon szerelést honnan...

Mobiltelefon szerelést honnan tanulhatom meg?

Figyelt kérdés
Okostelefonokra gondolok.
2018. aug. 20. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresel egy telefonost aki mellett megtanulsz 1-2 trukkot vagy napokig/hetekig/honapokig YouTube videokat nezel minden egyes telefon minden hibajanak megoldasarol.
2018. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a legtöbb gsm-ben csinálják? Egyszerű: "Ezt sajnos felkell küldenünk a szervízbe, kb. 3-4 nap múlva érdeklődj!" Érdeklődés után: "Még nem volt készleten ez és ez az alkatrész, a szervízben azt mondták, hogy majd a jövőhéten." És ez így megy egy pár hétig általában. Persze ha szerencsés az ember, akkor valóban csak pár napról van szó.
2018. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én magamtól tanultam meg,először semmit nem érő régi telefonokat borítottam darabokra és raktam össze,utána a sajátomat megszereltem,most,pedig eljutottam alra a szintre,hogy már pénzért vállalok maszekokat,nem nagy dolog amúgy,csak érzékiség,óvatosság,illettve tutorialok kellenek hozzá,meg persze vannak szerszámok amik elengedhetetlenek ezen feladatok elvégzéséhez azokat meg kell venned...
2018. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 - Ne altalanositsunk. Vannak Gsm-esek akik korrekt munkat vegeznek es garanciat vallalnak arra amit csinalnak ,raadasul a markaszerviznel joval olcsobban es gyorsabban dolgoznak.
2018. aug. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es ez igaz viszont. Én annak idején a nokia n8-assal jártam úgy, hogy meghalt az egyik mikrofon, videofelvétel alatt csak zúgás volt, bevittem az egyik gsm-be, hetekig ott állt, nem tudták megcsinálni, szerintem nem is foglalkoztak vele. Elvittem egy másikba, 3 nap alatt kész volt. Utána a sim kártya foglalat romlott el, az én bénaságom miatt, beletettem a micro simet,holott normál kell még abba, egy helyen próbálkoztam, ott volt egy két hetet kb. nem tudták helyre hozni. Utána hagytam is a fenébe.
2018. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!