Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez a Vodafone-nál, hogy...

Mi ez a Vodafone-nál, hogy "SIM kártyád érvényessége 2019. "? Miért nem úgy van, mint régen, hogy addig jó, amíg töltöm rendesen az egyenlegem? Hogy lehet hosszabbítani az érvényességén?

Figyelt kérdés
2018. aug. 20. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
2019-ben megint lesz adategyeztetés ,ha megcsinálod meg lesz hosszabbítva. Szerintem így sokkal jobb, mert ha nem töltöd fel akkor sem tiltják le a kártyád ha az adategyeztetést megcsinálod.
2018. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem te félreértesz valamit, nekem legalábbis mindig a legutolsó feltöltéstől számított 1 évig mondja az érvényességet.


Régen úgy volt, hogy haverom kiment Amerikába dolgozni egy nyárra, aztán mire hazajött, letiltották a kártyáját... szóval az utolsó feltöltés után 3 hónap érvényesség volt akkor, most meg 1 év.

2018. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Adategyeztetés és feltöltés két dolog.

A terrorizmus és bűnözés elleni fellépés érdekében találták ki az éves adategyeztetést, mióta volt az emlékezetes eset, amikor tömegével vásároltak SIM-kártyát, azonosíthatatlan külföldi személyek, a migránsválság csúcsán.

Telenornál ez interneten vagy személyesen is elintézhető.

De az éves vagy 3 hónapos feltöltés ettől függetlenül lejár, amikor lejár.

2018. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyit tudok hozzáfűzni,hogy 3 éve nem volt feltöltve a kártyám (másodlagos telefonban van) mégis 2019 július végéig érvényes.
2018. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért is említettem a hozzászólásomban a Telenort, mert hátha máshol másképp van, de ilyet én a szolgáltató honlapján szoktam megnézni.
2018. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!