Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefonom nem menti a...

Huawei telefonom nem menti a galériámba a képeket, miért?

Figyelt kérdés
Huawei Y6 II Compact készülékem van, egy ideje nem menti a galériámba a messengerről/facebookról vagy csak simán a netről mentett képeimet. A screenshotjaim és a kamerával készített képeim megjelennek. Ha a fájlokban nézem meg a képeimet, ott ott vannak és ha bekedvencelem őket onnan, csak akkor jelennek meg a galériámban, de csak a kedvenceim mappában. Mitől van ez és mit lehet vele kezdeni?:/

2018. aug. 22. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy elrejtett az albumot?
2018. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, mutatja a messengeres, facebookos mentett képeimet is, de csak azokat amiket régen mentettem le.
2018. aug. 22. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad más alkalmazás meg nézni pl.ezzel: [link]
2018. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most találtam meg, hogy a galériám csinált magának legalul egy Egyéb mappát és oda pakolja be a képeimet. Áthelyeztem onnan az eredeti Messenger, Facebook mappába, most megjelentek a képeim. Az Egyéb mappát töröltem, viszont, akármikor, ha lementek valamit mindig megcsinálja ezt a mappát és oda rakja be a képeket. Miért?:(
2018. aug. 23. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem de nem biztos lehet azért csinál egy mappát mert sok mappa van és bele rak párat egy mappába
2018. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!