Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy core prime-omna...

Samsung galaxy core prime-omnak betört a kijelzőjének az üvege mennyibe kerülne megjavítani?

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 09:24
 1/3 anonim válasza:
Nekem 20.000ft-ért csinálták meg, de szerintem inkább vegyél újat (bár nem tudom, hogy neked mióta van meg), mert nekem alig fél év után tönkrement a képernyője (nem csináltam vele semmit és egyszerűen csak úgy hirtelen nem érzékelt a képernyője, na és ezért kellett szervíz e vinni) csak hát utána az akkuja szart be és a mai napig 50%-ig bírja, aztán hirtelen kikapcsol, mert a telefon szerint ő elfáradt és lemerült... Megjegyzem lehet, hogy az akkuja szar, de szerintem ezzel a telefonnal nem éri meg foglalkozni. Már több, mint egy évvel ezelőtt váltottam Huawei P10-re és semmi baja. A képernyője már betört egyszer az első leejtésnél (plussz még párszor...), de az az én hibámból van, nem pedig a telefon hibája miatt. Gyorsan fut, semmi panaszom nincs rá, sokkan jobban szeretem, mint a Samsungot (ugyanis eddig csak Samsungom volt) és megfogadtam, hogy Samsungot soha többé nem fogok venni, mert az akkumulátor nagyon hamar bedöglik és számomra nem éri meg újat venni hozzá. És még utólag mondom, hogy ha van biztosítód, akkor a Huaweinek is a képernyőcseréje 20.000ft, legalábbis én ennyit fizettem érte (VODAFONE).
2018. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is szar az akksija de amugy nem az enyém a telefon meg szeptemberben lesz új telom
2018. aug. 23. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a javítást! A Samsung Galaxy Core Prime már nagyon elavult, a javítás áráért használtan jobb okostelefont kapsz.
2018. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!