Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek jól működik az App...

Nektek jól működik az App Store? Mi a baj?

Figyelt kérdés
Volt már 1x olyan, hogy vettem fizetős alkalmazást, de utána jól működött az App Store. Aztán egyszer, amikor megint le akartam tölteni valamit, azt írta ki, hogy írjam be az Apple ID-hez a jelszót (csak ujjlenyomatot kellene kérnie) és amikor beírtam, akkor utána kidobta, hogy hogy akarok fizetni (ingyenes alkalmazásért). Azóta nem tudom használni az App Store-t, mert mindig bedobja azt a menüt, és nem merek rányomni a done-ra. Mi a probléma? Rá merjek nyomni?

2018. aug. 24. 01:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Sose találkoztam ilyennel,szerint próbáld meg levenni a jelszó kérést(ne kérjen ujjlenyomatot se),ha úgy nem jó,akkor indítsd újra meg reseteld le,de azt is jó lenne tudni,hogy beta szoftver van-e rajta.
2018. aug. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha van olyan alkalmazás, ami csak egy idő után fizetős, de még előtte letörlöm, az okozhat ilyen problémát? Most néztem meg a historyt, és vannak alkalmazások, amik elvileg kértek pénzt (a semmiért).


Nem szeretem a beta szoftvereket, iOS 11.4.1-em van

2018. aug. 24. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!