Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az egyes üvegfóliák között...

Az egyes üvegfóliák között mik a fő különbségek?

Figyelt kérdés

Párom unkahúgának keresek a Samsung J5 2016-os készülékéhez üvegfóliát és találtam 380 Ft-ért, 1600-ért, illetve 2500-ért is.

A két termék között mi a különbség?

[link]

[link]

Előre is köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!



2018. aug. 26. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A kereskedelmi árrés.

Nekem az ebay-ról rendelhető egy dollárért két darab tökéletesen megfelel, évek óta teszi a dolgát.

2018. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több esetben marketing az egész.

Szintén évek óta ebay-ről rendelem az edzett üvegeket, a gyártási eljárásuk ugyanaz, hiába 300Ft, vagy 3000Ft.

Ráadásul direkt 3-4-t szoktam rendelni, ha valamilyen oknál fogva elrontanám a felhelyezést, nem dobok ki annyi pénzt, illetve későbbre is marad.

2018. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A több ezer Ft-s üvegfóliákat sokszoros haszonnal adják el, a párszáz Ft-s is ugyanolyan jó.


De ha konkrétum jobban megnyugtat, én ilyen tipust vettem egy nem-Samuhoz:

[link]

A felületete brutál, késsel nem lehet összekarcolni (ahogy a többi gyártmányú edzettet sem) Hamar ki tudtam próbálni, hogy fizikai léténél fogva elreped egy pofára esésnél, de eleve többet vettem belőle. Neked is ajánlom, hogy vehetsz belőle rögtön többet, a párszor 380 Ft nem tűnik vészesnek :)


Egyébként párod unokahúga még nem használhat számítógépet és webáruházat?

2018. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! :)

Ment a zöld!

Legutolsó válaszolónak:

Párom unokahúga 13 éves és még nem igazán patent az online rendelésekben, ezért tőlem/tőlünk kért segítséget. :)

2018. aug. 26. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!