Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez a furcsa kérés?

Pszicho88 kérdése:

Mi ez a furcsa kérés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég írtam rá facebookon valakire.

Furcsa kéréssel fordult hozzám.

Küldjem el neki a számom és elküld nekem valami kódot.


Jött a telómra egy kód sms -ben:

Enter code xxxxxx directly in the windows or Xbox Store to enable charges to your mobile prone. Do not share this code with anyone else.


Mi lehet ez a kód?



2018. aug. 26. 14:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Ennyire lehet valaki hülye?
2018. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Te telefonszámodon keresztül szeretne egyenleget feltölteni, gondolom most majd kérné a kódot.
2018. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
54%
#1: Igen, létezik ilyen ostoba ember. Az Ncore-on is rengetegszer kérdezi a phaszságokat.
2018. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

[link]

Angelika Henrik Budapest


Erről a profilról írt a csaló.

Gondoltam, hogy valami ilyesmi lehet.

Nem ostobaság, hanem naivitás ez, hogy pusztás jóindulatú akarok lenni. Jobb lenne olyan világban élni, ahol az ilyesfajta csalókat, árulókat levadásszák, és nem másokat hülyéznek le érte. Sajnos olyan világban élünk, ahol a csaló, áruló, rabló, gyilkos a hős.

2018. aug. 28. 00:39
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon-nagyon szomorú, hogy azt próbálják megkárosítani, akiben van segítő szándék. :-(
2018. aug. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

"Erről a profilról írt a csaló."


Most már csak simán "csaló".

De amikor először megláttad, képzeletben le is vetkőztetted vajon a dekoratív hölgyet?

Ezt tartom még a legnagyobb butaságnak, amikor valaki ilyeneknek bedől.

2018. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Jól mondta AirDrone régebben, valószínűleg nincs ki a négy kereked.
2018. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Valószínűleg kedves anónímusz, mivel nem rendelkezem kerekekkel. Nem négy, hanem egy sincs.

Veled ellentétben vannak saját, önálló gondolataim, nem kerekezgetek, mint itt sokan.

2018. aug. 28. 22:23
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha önálló gondolataid lennének, egyből feltűnt volna a "kamuprofil" hogy így mondjam, és nem írsz rá. Azon kívül nem vonnád kétségbe a modern tudományt. Bőven lenne megoldás a bajaidra.
2018. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

A kamu profilt elég nehéz észrevenni, főleg ha sok ismerőse és több fotója is van a nőknek.

Ez egy ilyen elég közhelyes okoskodás.

Van aki inkább a Keleti orvoslásban hisz, ami sokkal eredményesebb, mind a megelőzést, mind a probléma tényleges megszüntetését illetően.

Szerencsére megtaláltam a megoldást a problémáimra és nem a primitív, barbár orvostudománynak köszönhetem.

2018. aug. 29. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!