Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-re olyan billentyűzet-a...

IPhone-re olyan billentyűzet-alkalmazást keresek, amelyben a billentyűk sorrendjét én határozhatom meg, létezik ilyen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tehát kijelzőn megjelenő billentyűzeten a betűk sorrendjét én határozhatnám meg, ékezetes karaktereket is rátehetném pl...

Elvileg van magyar ékezetes billentyűzet-alkalmazást, de már jópár éve nem fejlesztették és új rendszerekkel nem is lesz kompatibilis.

Ezért érdekelne bármilyen alkalmazás ami tudhatná ezt.

Úgy gondolom, ha sorrendet én határozhatnám meg, gyorsabban tudnék gépelni.



2018. aug. 26. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik. Az un qwerty billentyűzetet hosszú évtizedek munkájával alkották meg a lehet leg emberbarátibbá. Kizárt, hogy te ennél jobbat tudnál. Ékezetes billentyűzet az van, de az Apple nem használja.
2018. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ékezetes billentyűzet melyik alkalmazás, be tudod linkelni?
2018. aug. 26. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a HuKey-t használom, de az szerintem nincs telefonra, csak iPad-re, a telefonok kijelzője túl kicsi ehhez.
2018. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!