Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani mobiltelefon...

Tudnátok ajánlani mobiltelefont max.80. 000 forintig?

Figyelt kérdés
Apple semmiképpen sem jöhetne szóba, nem is szeretnék. Huawei-en gondolkodtam, de az, ami egy kicsit is magasabb kategóriájú, azt nem kapom meg 80 környékén, ráadásul hallomásból úgy hallottam, hogy hamar tönkremennek, mindig szervizbe kell őket küldeni stb. Samsungokban gondolkodtam, de azok sem valami hosszú életűek (vagy nem tudom, még sose volt Samsungom), a Galaxy A6+-on gondolkozok most, mert eddig az tűnik a legjobbnak, viszont eléggé félek a Samsung Cloud-tól. LG-m van már a negyedik éve, eddig semmi baj nem volt vele, de az utóbbi hetekben nagyon lerobbant, szinte már semmire sem tudom használni, de végülis megértem, hiszen eléggé öreg már :D Szóval segítsetek kérlek, tapasztalatokkal, bizonyos típusokkal, amik beváltak, és kicsit felsőbb kategóriájúak, kérlek :)

2018. aug. 27. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Xiaomi Mi A2 ennyiért verhetetlen ajánlat.

A6+-t kerüld el, nagyon rossz konstrukció jó drágán...

2018. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annak a szervizelése milyen lenne? Nem nehéz beszerezni esetleg a hibás részeit? Mert pl Samsung márkaszerviz rengeteg helyen van akár Pesten is, vagy Huawei is...
2018. aug. 28. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
A WayteQ szervizeli ha hivatalos forrásból szerzed be, szóval ezzel nem lenne gondod.
2018. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!