Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe esett a Huawei P10 okos...

Vízbe esett a Huawei P10 okos telefonom. Úgy tűnik rövidzárlatos lett. Meg lehet-e még menteni ha kiszárítom?

Figyelt kérdés
Mivel nem tudtam mit tegyek, pont azokat a hibákat követtem el, amit már tudok, amivel nagyobb bajt okozhatok a telefonnak, vagy is nem kapcsoltam rögtön ki, sőt össze-vissza nyomkodtam, rázogadtam, hogy a víz kijöjjön. Sajnos 2 óra múlva, mikor hazaértem és utána néztem mit kell(et volna) tennem, már a kijelzője sötét volt, de még hallom ha csörgök, csak felvenni és kikapcsolni sem tudom 😣 most zacsi rízsben szárítom.
2018. aug. 28. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 99% hogy kuka.
2018. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, két dolgot teszel. Megtanulod az igekötős igék helyesírását, (általános iskola 4. osztály), illetve veszel egy újj, nem túlértékelt hülyegyerek-telót.
2018. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

"Megtanulod az igekötős igék helyesírását"

"újj"


Ilyen az, mikor vak vezet világtalant...

2018. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

"pont azokat a hibákat követtem el, amit már tudok"


Egyet nem tudsz, hamis kínai "rízst" vettél, azért nem működött.

A hivatalosan forgalmazott rizs rövid i-betű. Az a jó cucc.

2018. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez most nyelv lecke, vagy mi? Pont ezek a válaszok nem segítenek a jelenlegi gondomon! De örülök neki, hogy ennyi ráérős ember van itt, akinek nincs fontosabb dolga, de biztosan tökéletes a helyesírása.

Ha megkérhetném, azok írjanak, akik a kérdésemmel kapcsolatban hasznos információkkal tudnak szolgálni. Köszönöm

2018. aug. 28. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt már az első hozzászólásban láthattad. Készítsd a tárcádat, amondó vagyok.
2018. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ezzel már semmit sem tudsz tenni, kuka sajnos.

Rízsnél van jobb szer is.

Gyűjts össze jó pár nedvességszívó zacsit cipősdobozokból és abba rakd máskor, de az is csak akkor hat, ha még a belsejébe nem folyt bele a víz.

2018. aug. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Update a "nyelvtanároknak" ;) és akit érdekel. A telefonom kijelzőjét kellett csak kicserélni, ami 50€-ba került, amúgy a telefon szerencsére tökéletes működőképes maradt.

...Ez egy tanulságos és drága fürdőszobai jelenet volt számomra...

2018. nov. 6. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!