Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Úgy valaki rákapcsolódhat a...

Úgy valaki rákapcsolódhat a telómra, hogy küld egy fájlt, aztán utána meg tudja figyelni a készülékem?

Figyelt kérdés

Messengeren küldtek videót, valami netes megosztó oldalra lett feltéve a nagy fájlméret miatt, és le kellett volna tölteni ugye, hogy megnézhessük

Kiírta, hogy "probléma az oldal biztonsági tanúsítványával", ennek ellenére én mégis rákattintottam, hogy letöltés... De aztán kb 10%-nál megszakítottam...


IT-s a gyerek, ki tudja, milyen burkolt fájlt, programot küldött volna át, nem? Aztán látná, hogy miket csinálok, írogatok, stb a telómon...


Hogy tegyem újra biztonságossá a telóm?


Köszi


2018. aug. 29. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem...
2018. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem töltöttél le semmit (márpedig azt írod hogy nem történt meg, a letöltés nem fejeződött be, így a megszakadás miatt nem is került tartalom az eszközre), akkor nincs mitől tartanod.


A káros futtatható állománynak a kiterjesztése is futtatható kell, hogy legyen. Ha videót küldtek, akkor videót kaptál volna. Olyan nincs, hogy egy videó aztán mégis egy program legyen. Persze akkor kell résen lenni, hogy egy valami.mp4 az videófájl, egy valami.mp4.apk már nem. De még egy futtatható állományt sem fog szó nélkül a készüléked telepíteni, indítás után rákérdez az engedélyekre, a betöltés előtt pedig a letöltésre, és látnod kell hogy milyen tartalmat töltöttél le és azt elindítod-e vagy sem.


Elég valószínű hogy csak túlparázod. Attól hogy valaki ért az informatikához, még nem következik belőle hogy csak rossz szándék vezérelheti bármilyen tettét.

2018. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
MM óta (6.0) már minden app emgedélyt kér MIMDENHEZ. Éppen ezért.
2018. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!