Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom mi történt a telefon...

Nem tudom mi történt a telefonommal, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Iphone 6-os telefonom van. Nincs már rajta tárhely ezért mostanában nem engedett alkalmazásokat megnyitni, nem tudtam fényképezni és olyankor mindig újraindítottam és jó lett. Most ugyanezt tettem viszon bekapcsoláskor megjelenik az alma de nem kapcsol be. Néhány percenként eltűnik az alma aztán újra megjelenik

2018. aug. 30. 20:21
 1/1 anonim válasza:
Nem lehet hogy lemerült?? Ha esetleg vissza kapcsol akkor próbáld meg 1. A Google fotótárába feltölteni a képeket és így a telefonodon nem foglal helyet( ehhez van egy alkalmazás is de gondolom nem férne rá a telefonodra) 2. Mentsd le minden olyan adatodat ami fontos és ezután csinálj gyári adatok visszaállítását ( beállítások-> általános-> alaphelyzetbe állítás -> összes tartalom, beállítás törlése) nekem ezek szoktak segíteni
2018. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!