Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Laptopszalon.hu megbízható...

Laptopszalon.hu megbízható oldal telefon rendelés esetében?

Figyelt kérdés
Még nem rendeltem onnan, Xiaomi redmi note 5-öt rendelnék, és azért lenne jó innen, mert az ára is jó, és nem csak házhoz szállítás van. Rendelt már innen valaki? Megbízhatóak?

2018. aug. 31. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy megbizhatóak, de 3000 ft-tal olcsóbb az Eustocknál.
2018. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megbízhatóak.
2018. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 igen tudom de itt el tudok érte menni a boltba, nem csak házhozszállítás van.
2018. szept. 1. 10:13
 4/6 anonim válasza:

Régebben is rendeltem tőlük, akkor nem volt gond.

Most viszont még nem hozták ki a 4 munkanappal ezelőtt rendelt és kifizetett laptopot (holott a honlapjuk szerint 1-2 napon belül átadják a futárszolgálatnak, de ez sem történt meg), senkit nem érek el sem chaten, sem üzenetküldőn, sem Messangeren, sem telefonon.

Előfordult ilyen már mással is?

2019. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Haha. Előző vagyok, érdekes laptopszalonos fejlemények vannak:

tanulság röviden: SOHA NE UTALJATOK NAGYOBB ÉRTÉKŰ ÁRUÉRT ELŐRE! A Laptopszalonnak meg különösen ne.

A jövőben kerülni fogom őket.

Miután két üzenetet küldtem nekik és 8-10 alkalommal hiába hívtam őket, végül chat-en előkerültek estefelé. Ott kiderült, hogy állítólag hívtak aznap délután (amikor már égre-földre hiába kerestem őket), de nem vettem fel (!) - Ez vagy kamu, vagy igen ritka, ismeretlen technikai probléma, vagy éppen őket hívtam. És ebben ki is merült a probálkozásuk abban az irányban, hogy tájékoztassanak: nevezetesen arról, hogy a készleten lévőnek megjelölt, 4 munkanappal (+hétvége) előre megvásárolt és kifizetett laptop nincs raktáron, csak 2-3 héttel később tudják beszerezni, esetleg visszautalják a pénzt. Mindezt úgy, hogy e-mail is meg volt adva és ezerszer kerestem őket. Ha még egyszer nem teszem meg, akkor mikor és hogyan tájékoztattak volna?

Értem én, hogy történnek hibák meg nyár van és szabadságolások, de abszolút nem éreztem korrektnek az esetet és a tájékoztatás teljes hiányát.

2019. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Megbìzhatatlan sz@rházi banda!!!

Soha ne utalj nekik előre!!!

Èn 2hete fizettem ki online bankkártyás tranzakcióval egy termèket,amit a mai napig nem küldtek!!!

Tegnap küldtek egy válasz email-t miután kèrdőre vontam őket,hogy nem tudják küldeni beszállítói problèmára hivatkozva...felajánlották a pènzvisszafizetèst,ami ez idáig nem sikerült nekik az online bankolás világában,amikor 1perc alatt ott van a számlán a pènz amit küld az ember,azt mondták hogy náluk ez 1-3munkanap!

A szükséges jogi lèpèseket ès a fogyasztòvèdelem bevonását fontolgatom.

2021. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!