Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok üzenetet küldeni...

Nem tudok üzenetet küldeni Messengeren! Mi kehet a gond?

Figyelt kérdés
Nem tiltott senki és nem is úgy jelzi, mintha tiltás lett volna. Senkinek sem tudok írni. A küldés nem sikerült, ennyit jelez ki. Újraindítottam a telefont, nem javult meg. Letöröltem, visszatöltöttem, semmi. Plusz érdekes, hogyha más küld nekem üzenetet azt látom, hívást is fel tudom venni, tudom fogadni. Mi lehet a gond? Mi a bajra megoldás?

2018. szept. 1. 03:08
 1/1 anonim ***** válasza:
10%

Ami biztos: Nem a Messengerben van a hiba, hanem benned:

Lehet, hogy le van tiltva számodra az üzenetek küldése (erről értesítést is kaphattál), mert boldog-boldogtalannak (nem kívánatosnak) üzengettél és többen "Nem kivánatos"-nak jelölték meg azokat. Ez a tiltás átmeneti. Megoldás: várakozz!

A súgóból pedig részletesen ezt találtam neked:

Ha letiltottuk számodra az üzenetek vagy a matricák küldését, ennek az alábbi okai lehetnek:


Sok üzenetet küldtél az utóbbi időben.

Többen jelentették az üzeneteidet.

Az üzeneteid sértik a Facebook közösségi alapelveit.

Fontos szempontok:


A tiltás átmeneti. A Facebook többi funkciót továbbra is használhatod megerősített ismerőseid elérésére a Facebook alkalmazáson vagy a www.facebook.com oldalon keresztül, amíg a tiltás tart.

Ha le van tiltva számodra az üzenetküldési funkció, előfordulhat, hogy átmenetileg az ismerősnek jelölés is le van tiltva.

Az alábbiakat teheted annak érdekében, hogy a jövőben ne legyen letiltva számodra az üzenetek küldése:


Ügyelj arra, hogy azt a nevet használd, amelyet a hétköznapi életben is, ezzel megkönnyíted az üzenetek címzettjeinek, hogy rád ismerjenek.

Amikor a tiltás lejárt, kérjük, hogy csak olyan embereknek küld üzenetet, illetve olyanokat jelölj ismerősnek, akiket személyesen ismersz. Szabályainkról a Facebook közösségi alapelveinek elolvasásával tájékozódhatsz részletesebben.

2018. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!