Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a telefonom!...

KexKeksz kérdése:

Nem kapcsol be a telefonom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung galaxy s7 edge telefonom és egyszerűen nem kapcsol be. Néztem egy videót a YouTube-on és egyszerűen kikapcsolt de az értesítési led meg kéken világít és nem tudom mit jelent. A létező összes gomb kombinációt kipróbáltam, de semmi..

Légyszives valami tanácsot tudtok adni? Nagyon nem szeretném szervízbe vinni..:(



2018. szept. 2. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fel van töltve?
2018. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Huszon valamennyi %-on volt mikor megtörtént ez a kikapcsolás, plusz egész végig még most is az értesítő led kéken világít...
2018. szept. 2. 18:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Dugd fel töltőre. Ha 20 perc töltés után sem tudod bekapcsolni, akkor szervíz.
2018. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2018. szept. 2. 18:42
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

A bekapcsoló gombot tartsd nyomva.

Kb. 20 másodpercig.

2018. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Azt is próbáltam már, de megint megpróbáltam de semmi..

Ugyanúgy csak a led világít és semmi reakció

2018. szept. 2. 19:11
 7/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyi idős a telefon?
2018. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert arra gondoltam, hogy esetleg az akku gyengélkedhet.
2018. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Fél éves sincs szerintem telefon, szóval még kifejezetten fiatalnak mondható de töltöttem a telefont és úgy sem akar bekapcsolni..:/

30 percet töltöttem, ráadásul ez a teló 1ó 15perc alatt feltölt 0%-ról 80%-ra

Nagyon nem szeretném szervízbe adni mert

1. nem nagyon szeretnék most telefonra költeni

2. Anyumék nem néznék jó szemmel, nem érdekli őket, meg úgy vannak vele, hogy a saját pénzem az én felelősségem, de sajnos az előtti telefonom masfél évesen lett gatya és, hogy ilyen hamar vettem meg ezt nm nézték jó szemmel. Hozzá tenném, teljesen jogosan mert én sem örülem annak, hogy lyen hamar kellett új telót venni. Ennek az egész kikapcsolós hűhónak meg aztán pláne nem örülök..:/

2018. szept. 2. 20:12
 10/15 A kérdező kommentje:

Az iskola kezdés mellé még ezt is kapom xdd..

Attól tartok, hogy ebből sajnos az évnyitó után egy telefon bolt lesz a megálló..

2018. szept. 2. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!