Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a telefonom!...

KexKeksz kérdése:

Nem kapcsol be a telefonom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung galaxy s7 edge telefonom és egyszerűen nem kapcsol be. Néztem egy videót a YouTube-on és egyszerűen kikapcsolt de az értesítési led meg kéken világít és nem tudom mit jelent. A létező összes gomb kombinációt kipróbáltam, de semmi..

Légyszives valami tanácsot tudtok adni? Nagyon nem szeretném szervízbe vinni..:(



2018. szept. 2. 17:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Megértelek, de szerintem érdemes lenne szervízbe vinned, mert ha még csak fél éves, akkor nyilván garis. Én nem hagynék egy ilyen drága telefont veszni hagyni, de ez csak az én véleményem...
2018. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1) Nem kell költened rá. Ha féléves a telefon, akkor kötelesek garanciálisan javítani. (Magyarországon minimum 1 év garanciát kell vállalniuk) Tehát semmiképpen ne a sarki sufniGSM-be vidd, hanem abba a boltba, ahol vetted. Ha a sufniGSM-ben mókolnak rajta valamit, akkor előfordulhat, hogy bukod a garanciát.


2) Ha rendeltetésszerűen használtad, akkor nem a te hibád, hogy tönkrement. Ez a gyártó hibája. Tehát emiatt ne legyen rossz érzésed.

2018. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát igen, igazatok van köszönöm :)

Tényleg, a gari eszemben sem volt, 1év van rajta

Persze rendeltetés szerűen használom, semmi olyat nem csinálok ami annyira károsítaná

2018. szept. 2. 20:36
 14/15 Meton ***** válasza:

Még az aksit lehetne kivenni. Egy fél percre kiveszed, majd visszateszed. Ha 20%-nál kapcsolt ki, akkor az aksiban még van töltés, csak valami hiba miatt a teló kikapcsolt. Ha már régen töltötted, akkor a 20% elveszett, de viszont újra működhet a töltés.

Viszont én is a szervízt javaslom, főleg, ha garis. Valószínűleg az aksi kezdi megadni magát.

2018. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Már jó lett, mert az értesítő led lemerítette a telót és újra indítottam és azóta kutya baja sincsen

Köszönöm mindenkinek!

2018. szept. 4. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!