Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha új telefont szeretnétek...

Ha új telefont szeretnétek venni melyiket választanátok: Huawei pro, iPhone Se,6s vagy 7-et?

Figyelt kérdés

2018. szept. 2. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az a Huawei pro? mate 9 pro, mate 10 pro, p20 pro?
2018. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igaza van ez elsőnek, melyik? De ha az általa felsoroltak közük kéne választani inkább huawei, mint iphone. Huawei sok szempontból jobb mint az iphone.

De ezt inkább nem folytatom nehogy valaki nyakamat törje álmomban

2018. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek közül az iPhone 7-et vennék.

Alapjáraton következő telefonomnak iPhone-t szeretnék, de ez még odébb van.

2018. szept. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Meton ***** válasza:

Én nem tudom, ki mit tart fontosnak egy telefonban. Én IPhone-n nem is gondolkoznék, nem jó. Durván túlárazták, csak ha mindenáron az IPhone gyártóját akarod támogatni.

A Huawei nem rossz, de értelemszerűen az újabbat vedd.

Én elgondolkoznék a Xiaomi-n. A csúcsmodell 70 ezer körül van, nem melegszik egyáltalán, erős az aksija, szóval én nagyon elégedett vagyok vele. Igazából a csúcsmodell alatt azt értem, ami hozzánk is eljutott.

De ne higgy senkinek, ezért van a Youtube. Ott mindent megtalálsz mindegyik telóról.

2018. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!