Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert kuld ilyen ertesiteteket...

Miert kuld ilyen ertesiteteket a messenger?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Messenger ikonjat mutatja mikor jon az ertesites. Eddig nem csinalt ilyet, ma kezdte.


2018. szept. 2. 22:48
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


[link] rosszul linkeltem, bocsi.

2018. szept. 2. 22:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami új frissítéssel bekerült reklámok lehetnek nem?

Mintha valamit olvastam volna, hogy reklám kerül bele, de már nem vagyok benne biztos.

2018. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A 2-es jól mondja..Nekem is ezt csinálja újabban...
2018. szept. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2018. szept. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek reklámok.

Már jó ideje beharangozták, hogy reklám fog kerülni a messengerbe.

Én szerencsére nem használom már hosszú-hosszú ideje a messengert, úgyhogy ezt nem is kell elviselnem.


Nem tudom, használna -e ellene egy jó reklámszűrő... Ha maga a reklám is a fb -tól jön, akkor nem biztos...


Vagy apkpure -ról le lehet tölteni korábbi verziót... De ehhez a play -ben a frissítést ki kell kapcsolni, különben frissül megint. Amit szeretnél azt persze lehet frissíteni manuálisan...

2018. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!