Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone-on többet foglalnak...

Egy iPhone-on többet foglalnak az alkalmazások mint Androidon?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy iPhonet, de sokan azt mondták hogy ne 32 gigásat vegyek mert az kevés lesz. Jelenlegi androidos telefonom is 32GB-os ezzel el vagyok de ebben van SD kártya amint a zenék és a fényképek vannak de ugye az iPhoneba nem lehet rakni. Azt is mondták hogy iOS-en többet foglal ugyan az az alkalmazás mint androidn. ez igaz?

2018. szept. 4. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Hasznalattol is fugg... Aki egesznap facebookozik ,posztolgat meg minden annak joval nagyobb helyet foglalhatnak a gyorsitotar adatai.

En meglepodok azon,mikor valaki aztmondja ,hogy keves a 32Gb ,nekem anno 16Gb-s Iphone5-om volt ,60 valahany alkalmazassal is maradt 2Gb szabad helyem.

Keves lehet a 32Gb ,ha nagyon sok mediatartalmad van,de azt meg fel lehet tolteni felhobe ,szoval szerintem annak nem kell nagy hely.

Bar van ismerosom ,aki kulon a zeneinek vett 2Db 1terras kulsovinchestert ,mert 10oras mixei vannak es kell a hely.

Szerintem a normal hasznalatra eleg a 16 is,de a 32gb biztos nem keves...

2018. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És pl a felhő az fizetős? Esetleg nem lopják el és adják el a képeket amiket feltöltök?
2018. szept. 4. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Kinek kellenének a képeid (főleg pénzért LoL) szerinted mégis?
2018. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"LoL" nagyon kellett oda.

Ingyenes egyébként (bár nemtudom,hogy mekkora a korlát). Nem lopják a képeid.

Kinek kellenének...öhm... Sokan lefotózzák a fontos papírjaikat ,hogy meglegyen képen is mondjuk a tajszámuk stb...

Vaaagy ,sok embernek van privat kepe/videoja a baratnojerol..

2018. szept. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen pl. a Google-ről hallottam olyat hogy eladja az adataid
2018. szept. 6. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ,hogy eladja nemigaz,viszont tobb hiressegnek is feltortek elvileg a telefonjat,de nem a telefonjat tortek fel ,hanem a felhojet ,ahova a kepeket toltotte.

(Egyebkent nemtudom mit ertekelte a valaszomon 0%-ra,ha tetszik ha nem ,az igazat irtam le.)

2018. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én nem értékeltem
2018. szept. 7. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!