Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem hajlandó feltölteni az...

Nem hajlandó feltölteni az instám. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Először a netre gyanakodtam, de wifivel, és 4gvel is betölt, és le is tölt minden mást. Aztán próbálkoztam frissítéssel, de az sem segített.


Úgy néz ki az egész, hogy már egy fél napja "köröz" a kis loading jel a storymnál, amit fel akartam volna rakni, de nem képes feltölteni, kiikszelni/elvetni sem tudom, még a kényszerített leállítás, és a frissítés után is folytatja. Egyébként minden másr betölt instán.

Posztot nagy nehezen sikerült kiraknom (de egy darabig ott is az volt, hogy az "elvetés" opció kiválasztása után is folytatni akarta a feltöltést), de valami borzasztó lerontott minőségben.


Mi lehet a probléma? Hogy oldhatnám meg? :(

A segítő válaszokat előre is köszi!



2018. szept. 7. 22:40
 1/1 anonim válasza:
letörlöd és újra feltelepíted?
2018. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!