Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet, hogy a telefon...

Mitől lehet, hogy a telefon magától megnyissa a keresősávot?

Figyelt kérdés
Pár hónapja azt kezdte el a telefon, hogy youtubon és a böngészőben néha megnyissa a keresősávot és előhozza a billentyűzetet. Ilyenkor ha kimegyek az alkalmazásból és újra belelépek folytatja ezt és kb. fél olykor több ideig abba sem hagyja. Nagyon idegesítő amikor például videót nézek vagy valamit böngészek és a fentebb leirt probléma végett mindig előhozza a keresősáv, billentyűzet és keresési előzmények kombinációt. És ha kilépek akkor újra és újra. Gyári visszaállitás colt, de csak kb. fél évig napolta el a problémát :( A segitséget előre is köszönöm

2018. szept. 8. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem veszünk markatlan telefont
2018. szept. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megnyissa, az hát, meg az orrodat is tisztíccsa!


Nos, ennek több oka is lehet - az alapszoftver hibája, esetleg frissítés utáni hiba (Firefox csinált ilyen mókákat sokszor), de az se kizárt, hogy bekaptál valami kártevőt, és az garázdálkodik a telefon rendszerében.

2018. szept. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha felszólítod hogy NYISSA akkor ne csodálkozz, mert ez felszólító mód.

Megnyitja .

2018. szept. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első : Samsung Galaxy S8 szóval nem mondanám márkátlannak. Direkt nem irtam bele a leirásba nem hogy jönnek a fúj xy telefon márkahű emberek :)

Második : Ha vírus okozná akkor azt gyári alapbeállitások után annak meg kellene oldódnia, vagy utánna is fenn maradhat a probléma

Harmadik : Tudom, hogy elkezdődött az iskola és nyelvtan órán remekeltél, de én bocsi külföldön éllek és többnyire nem magyarul írok, szóval elnézést a nyelvtani bakiért. Tudom, tudom ez nem kifogás, de amennyire tudom töröm magam. Addig is szíves türelmed kérem :)

2018. szept. 8. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!