Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egész éjszakára fent marad...

Ha egész éjszakára fent marad a telefon töltőn, lesz valami hatása rövid/hosszú távon?

Figyelt kérdés

2018. szept. 13. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Fel lesz töltve 100%-ra a telefonod.

A mai telefonok esetében ez már nem sokat számít, alapból leállítják maguktól a töltést ha kész van.

2018. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindig is igy töltöttem a telefonom

Sosem volt semmi baja

2018. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmi.
2018. szept. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

Még mindig élnek tévhitek a csepptöltésről, ami a Ni-MH akkus telefonokkal együtt régen kihalt.

Miután a Li-ion / Li-po akkut (még a legócskább telefonban is) csak úgy szabad tölteni, hogy az előírt mértékű telítés után a töltés teljesen lekapcsol. Csepptöltés ezeknél tilos.

Hadd ne részletezzem most a standard töltési eljárást, leírtam már párszor vagy Google.

2018. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

"Hadd ne részletezzem most a standard töltési eljárást, leírtam már párszor"


Ne tedd. Tényleg a fsz nak sincs szüksége rá.

2018. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Arra voltam kiváncsi, hogy van e valami hatása az akkura, pl egy idő után hamarabb merülne le ez miatt vagy valami

Köszi a válaszokat

2018. szept. 13. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 Mesélj kispajtás, hol fáj, nyakon felül? Mi a kínod?
2018. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!