Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SZeretnék venni egy note...

SZeretnék venni egy note telot, nem túl drága árkategóriában; nektek milyen tapasztalataitok vannak a note-val kapcsolatban, mi a véleményetek? Samsung vagy Sony érdekelne leginkább.

Figyelt kérdés
Mit tudnátok ajánlani nekem.. kb.70.000ft-ig

2018. szept. 13. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A Sony nem adott ki semmilyen note készüléket...
2018. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor inkább Xiaomi-t ajánlom, 70E Ft alatt.

Mi A2 Lite - ha nem tartasz a NOTCH-tól, akkor jó választás, két nano SIM kártya mellett egy MicroSD kártya foglalat is helyet kapott. 5.84” kijelző, úgyhogy ez nem kicsi méretű, illetve 4000 mAh az akkumulátor kapacitása.

Ha viszont Note kell, abból is van: Xiaomi Redmi Note 5. MIUI rendszerrel, ami Android alapú.

Ha maradunk a Note-nél, van Meizu M6 Note is, kb. 36 E Ft-ért.

Ezeket a telefonokat, az Eustock oldalon tudod megrendelni (szlovák Webshop, azért ilyen olcsó, Magyarországon lévő szervízzel rendelkezik).

70E Ft áron van Mi A2 is (nem a Lite), Xiaomishop-tól, az viszont csak 32 GB-os verzió (ez is csak egy Webshop, viszont Budapesten belül is átveted a terméket).

Ezen kívül még ott van a Lurdyban (Budapesten, Könyves Kálmán krt./Mester u. sarka) is egy Mi Store, ahol ki vannak állítva a Xiaomi telefonok. Sajnos a webshopjuk még nem elérhető (jó: van, de még nem lett beüzemelve, azon keresztül még nem tudsz rendelni).

Remélem tudtam segíteni.

2018. szept. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.

Az utolsónak köszönhetően megrendeltem a Meiz M6-ost, és ha itt nem irsz nekem erről, nemis tudtam volna hogy eggyáltalán létezik ilyen telo :) :) köszönöm szépen, remélem jol valasztottam :)

2018. szept. 19. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél! Használd egészséggel!
2018. szept. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!