Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 8 gyorsan merül?

IPhone 8 gyorsan merül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! iPhone vasarlasra szeretném adni a fejem, mert eddig csak androidos keszulekeim voltak. Sajnaltam ra a penzt, hogy őszinte legyek. Viszont van most lehetosegem ceges flottaban egy iPhone beszerzesere. Ti melyiket ajanlanatok? Ami nem merul annyira durvan? Meret nem szamit, lehet plus is. Tapasztalaitokra lennek kivancsi. Elore is koszonom! Udv, Csabi
2018. szept. 14. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
A plusnak jóval nagyobb az aksija, viszont ezen a fórumon csak androidos vackokat fognak javasolni..
2018. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Toled fugg, hogy kisebb vagy nagyobb iphone-t szeretnel. A plus-os iphone nem epp tobb aksit jelenthet valoszinuleg, mivel nagyobb a kepernyo. En iphone 8-at valasztanam azert mert kicsi es konnyen elfer barhol. A plus tul nagy (az en kezemhez es csak leejtenem) :c.

De ha esetleg erdekelnek az uj iphone-ok utanuk nezhetsz.

2018. szept. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszonom sracok. az uj nem tetszik... szerintem csunya lett.
2018. szept. 15. 01:16
 4/6 anonim ***** válasza:
A 8 nálam simán elmegy 2 napot. Előtte 4000es akkus androidos telefonom volt, az is 2 napot ment ugyanilyen használattal.
2018. szept. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én LG V10-em jó ha kibírt 2 óra aktív üzemidőt a Nougat frissítés után, iPhone 7 plus 6(!) órát simán megy. Mindkettőben 3000 mAh órás aksi van. Az iPhone 8 plus közel azonos üzemidejű.
2018. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A plus modellek, dacára a nagyobb kijelző/felbontás párosnak, jóval tovább bírják.
2018. szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!