Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az új 2018-as...

Mit gondoltok az új 2018-as iphone Xs, Xs Max és Xr és a Apple watch 4-ről, ti fogtok váltani?

Figyelt kérdés

[link]



(Az olcsóbb variáns mint anno az 5c) Xr iduló ára: 300.000Ft 64GB,

Az Xs kisebb ára tíz forint híján 400.000Ft 64GB,

A Xs Max 512GB tárhelyel tíz forint híján 578.000Ft-ot kóstál.


A series 4 olyan 160.000Ft körül mozog.


-------

Én jónak találom az apple termékeket de kezdek kiábrándulni, tudom sok az adó gyakorlatilag a harmadát az állam teszi zsebre.



2018. szept. 15. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Tényleg drágák, de az óra tetszik, valószínű veszek is, már a második generáció óta szemezek vele.
2018. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Az óra jó, tetszik, de egy jó 50 ezerrel drágább annál mint amit ér. A többit inkább nem véleményezném meg, annyira vicc.
2018. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

"ti fogtok váltani?"

Igen fogok váltani. Veszek egy Honort. :D

2018. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Magyarországon mindig drágább, de mindig ez van.

Hogy mit gondolok én róla? Soha az életemben nem volt iPhone-om, de nem is éreztem szükségességét. Elfogadom: nem is én vagyok az a felhasználói réteg, akinek ez készült. Nekem bőven megfelel egy Androidos telefon, amiért nem kell 90E Ft-ot fizetni. 10 app-ot ha használok, játszani meg nem játszok rajta, más Apple gépem meg úgy sincs.

Akinek viszont ez kell, használja egészséggel, ők költik rá a pénzüket. Vannak akik egészen jól ki is használják, mert a munkájuk is megköveteli ezt (akár videós körökben mozognak, stb.).

2018. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alex Fly ***** válasza:
76%

Nem fogok váltani. Egyrészt nem én vagyok az Apple célközönsége, másrészt pedig ezen az áron semmivel nem nyujtanak többet a jelenleg is használt készülékemnél.

Az idei iPhone felhozatal a tavalyihoz képest nem tűnik előrelépésnek; a gyakorlatban csak annyi változott, hogy az iPhone X notch-át és árazását kapta meg az összes modelljük. Ha iPhone-om lenne, akkor sem érezném szükségét a váltásnak...

2018. szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Én fogok az Xs Max-ra ...de nem most. Az iPhone X is már kapható olyan 280-ért, szóval ráér a vásárlás. Egyelőre még tökéletes iPhone 7 Plus.
2018. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bp1985 ***** válasza:

1792 x 828 képpontos felbontás, 326 ppi képpontsűrűség


Mindez 6,1 Collon. Gratulálok...

2018. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Max nagyon tetszik de csak jövőre váltok az utódjára a 8 Plusról. 1 év után csacsiság lenne.


Viszont jó 440 ezer viszont ha azt nézzük hogy jó eséllyel a jól tartott mostani mobilom 100 ezer felett eltudom majd adni valamint előfizetésre veszem úgy hogy egy összegben fizetem ki és így jön rá jó pár 10 ezer kedvezmény már rögtön 300 ezer alatt lesz az ára.


Nekem amúgy már a Plus sem tűnik nagynak így tuti hamar meglehet szokni majd a nagy méretet.

2018. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!