Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A macskám megkarmolta az...

A macskám megkarmolta az ujjamat és nem tudom feloldani a telefont mert nem érzékeli az ujjlenyomat olvasó, mit tegyek?

Figyelt kérdés
a pin kódot meg már elfelejtettem mert olyan rég használtam
2018. szept. 16. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ezert kell egyszerre tobb ujjadat megtanitani a telonak. Nemigen van mit tenni, vagy megvarod mig begyogyul, vagy eszedbe jut a kod, vagy a google fiokodon keresztul fel tudod oldani a sokadik sikertelen kiserlet utan (marmint ha annak emlekszel a jelszavara).
2018. szept. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az szívás :-D Vegyél Sudocrem-et, attól nagyon gyorsan gyógyul a seb. Ha ma elkezded kezelni vele, szerintem holnapra begyógyul annyira, hogy felismerhető lesz. Ha nagyon nagy szükséged van a telefonodra, tedd át a kártyát másik telefonba, már ha van. Mi mindig megőrizzük a régebbi telefonokat szükség esetére, nálunk pl. mindig van itthon tartalék készülék.
2018. szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Nekem minden adat szinkronizálva van a google fiókban, a fotók meg kártyán. Így ha nem tudok belépni a telefonra, vagy tönkrement, stb, akkor is megvan minden, még a pin is.

Előre kell bebiztosítani magad ilyesmi ellen.

Ja, hogy mit tegyél, it suck. A kártyát át lehet tenni egy másik készülékbe, a sebet pedig macskaszőrrel kell kezelni :)

2018. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
jah, olyan rég használtad...mondjuk ez minden ujjlenyomatos telefonnál úgy van, hogy időközönként, 1-2 naponta kéri mindenképp a jelkóddal való feloldást...szóval elég szar lehet a memóriád, ha ilyen gyorsan elfelejted...
2018. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

#4: Az enyém csak bekapcsoláskor kéri.

Ha hetekig nem kapcsolom ki, akkor nekem is van, hogy csak második-harmadik próbálkozásra jut eszembe.

2018. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Ez most az "elfelejtettem az ID met, vagy a PIN kódomat legújabb változata.
2018. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Ja, macska még nem volt. Ötletes.
2018. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!