Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyenek lesznek...

Szerintetek milyenek lesznek a jövő évi iPhone-ok?

Figyelt kérdés
Ezalatt a kinézet(ek)et, a neveket és az S után következő nagyobb dolgo(ka)t értem.

2018. szept. 16. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Várj, hozom a kristálygömböm.
2018. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekik már csak akkor lenne értelme újakat kihozni ha átvennék a többi gyártótól a kipróbált dolgokat.

Akku teljesítmêny, tárhely bővítés kàrtyával és levinnêk az árát arra amit tudbés megérne a telefon.

2018. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* amit tud és .
2018. szept. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az S után a T jön. Kicsit nagyobbak lesznek, és színesebbek.
2018. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Külsőre nem hiszem, hogy sokat fog változni. Én még a kijelzőbe integrált ujjlenyomat olvasóban sem bízom. Valsz csak apróságok lesznek. Kicsivel jobb kamera, több memória, gyorsabb proci. Ami nekem tetszene, az egy Samsung Dexhez hasonló dokkolóval kombinált desktop mód (ami persze lényegesen fluidabb, mint a dex).
2018. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A diizájn változatlan lesz szinte biztos. Általában 3-4 évig használ az apple egy formát, ha megnézed az eddigi iphoneokat akkor te is láthatod. (szóval a notch marad)

Pletykák alapján kameràban fog nagyobb változás lenni illetve usb c vagy kizárólag vezeték-nélküli töltés/adatátvitel, ebből következik , hogy a telefon mellé járni fog az airpods is(vagy nem:D).

Nevekről nem sokat lehet tudni , iPhone/iPhonePlus/iPhonePro rol olvastam eddig.

2018. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!