Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meizu M6 vagy Xiaomi Redmi 6...

Meizu M6 vagy Xiaomi Redmi 6 -ti melyiket ajánlanátok, mik a tapasztalatok/ hol érdemes venni? Minden válasz, hozzászólás érdekel.

Figyelt kérdés

#Xiaomi Redmi 6 #Meitzu M 6
2018. szept. 16. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan Meizu-párti vagyok, de a Xiaomi jobbnak tűnik: újabb, erősebb processzor, picit nagyobb kijelző és jobb felbontás. A Meizu viszont egy picivel olcsóbb. Amúgy egyik sem rossz telefon, vedd azt, amelyik szimpatikusabb! Az Eustock-on nézd meg, ott jó árban vannak!
2018. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy nekem volt Xiaomi-m, de az MIUI rendszer nem jött be, a Meizu-n lévő Flyme sokkal szimpatikusabb, átláthatóbb! De ez is felhasználó-függő, ha tetszik az MIUI, nem fogsz a Xiaomi-ban sem csalódni!
2018. szept. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!