Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5c-ben hogyan tudom...

Iphone 5c-ben hogyan tudom visszahozni a fotókat?

Figyelt kérdés
Feltöltöttem a fb-ra jó néhány képet, és hogy ne foglalja az amúgy is kevés tárhelyet, így az albumból töröltem a telefonról, de még a kuka albumból is töröltem. Közben a fb mégsem tette közzé, így lehet, hogy végleg elvesztettem azokat a képeket, vagy vissza tudom még hozni valahogy?

2018. szept. 16. 17:03
 1/3 anonim válasza:
Hát nem hiszem, hogy valaha is viszont látod majd azokat a képeket :c Sajnos, ha a töröltek közül is kitörlöd, akkor már nem tudod visszaszerezni őket. Legközelebb előzör küldd át magadnak :)
2018. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két dolgot is rosszul csinálsz.


1) Alapból ne tárolj fontos adatokat (képeket) csak és kizárólag a telefonodon. Bármikor elhagyhatod, ellophatják, tönkremehet stb.

2) A facebook lekicsinyíti a képeidet. Tehát butaság oda ilyen célból feltölteni.

2018. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha a töröltek közül is törölted (vagy 30 nap után magától törlődött), akkor már menthetetlenül elvesztek - kivéve, ha feltöltötted valahova máshova is, vagy letöltötted számítógépre.


ahogy #2 is írta, mindenképpen érdemes a képeket törlés előtt (lehetőleg mindet) letölteni a telefonról, mert ha a telefont elhagyod, ellopják, vagy valamilyen hiba miatt tönkremegy, akkor oda lesznek a képeid is. és a FB, Instagram, stb. hasonló oldalak nem ugyanolyan minőségben tárolják a képeket, így nem alkalmasak veszteségmentes biztonsági mentésre - meg általában nem is minden képet akar az ember publikálni és még privátban sem ezeken a felületeken tartani.


érdemes vagy közvetlenül a számítógépedre lementeni és valamilyen háttértáron tárolnod a képeket, vagy valamilyen fájlok tárolására alkalmas felhő szolgáltatást használni, mint a Google Drive, Dropbox, One Drive, stb. sőt a legjobb, ha nem csak egy biztonsági mentésed van a képekről, mert ha azzal történik valami, akkor még mindig nincsenek biztonságban a képeid/adataid. általában azt szokták tanácsolni, hogy legalább két-három egymástól független biztonsági mentést tartson az ember, hogy ne veszítsen el számára fontos képeket, adatokat. ez leginkább azoknak fontos, akiknek fontosak a képeik, netán azokból élnek, de a családi, vagy személyes képekre ugyanúgy igaz lehet, hogy neked fontos és fontos számodra tenni érte, hogy biztonságban tudhasd őket, ne tűnjenek csak úgy el örökre a fontos emlékeid.

2018. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!