Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri az iPhone X kb evvegen?

Megeri az iPhone X kb evvegen?

Figyelt kérdés
Kb vvegen szeretnek telefont valtani ami nagy valoszinuseggel iPhone lesz es 200k-m lenne hogy vegyek telefont.Nos azt szeretnem kerdezni hogy az X oktober vege fele a 256GB-os verzio lemegy hasznaltan 200k korul vagy nem?Es esetleg ha valakinek van leirhatja a tapasztalatait.Esetleg ez a telefon megfelelo lesz 3-4evig meg?Lehetoleg az Apple szar vagy az iphone nem eri meg inkabb vegyel andriodot mert az ennyi meg ennyi kommenteket hanyagoljuk.Elore is koszonom a valaszokat:)
2018. szept. 16. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, egész bisztosan lemegy annyira. Ne veggyél andrroiddot, mert az a szr. ( bocs, ggyorssan írtem)
2018. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, a 64GB-os verzió 280 ezer most. Max. 260-ra fog lemenni. iPhone 8 Plus 64GB-os verziót talán meg tudod venni olyan 200 körül egy pár hónapon belül.
2018. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit érdekes lesz a helyzet most, mivel újonnan az Apple már nem fogja értékesíteni az iphone X-et. Szerintem 200 körülre nem fog lemenni az ára idén, viszont egyértelműen használni tudnád 3-4 évig simán. Esetleg egy iphone 8-on gondolkodj el.
2018. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem muszaly hogy uj legyen.Neztem annyi vidit hogy nem tudnak hasznalt dolgokkal atcseszni.Mellesleg iratnek vele adasvetelit is szoval a hasznalt cuccok is jatszanak:D.
2018. szept. 17. 23:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy használt. Hát próbáld meg a hasznaltalma.hu-n.
2018. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazabol ami a teteje az 250e ft.A lenyeg hogy hibatlan legyen es 256gb.De koszi az eddigi tanacsot majd keresek
2018. szept. 18. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!