Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbízható telefonok?

Megbízható telefonok?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék vásárolni és tanácstalan vagyok a márkát (és típust) illetően. Általános felhasználó vagyok, nem szánok rá sok pénzt,mert 1-2 év után (legalábbis nálam) mennek tönkre. Tudnátok tippeket adni, hogy mely telefonoknak van hosszabb élete, melyek azok a megbízható márkák, melyek pár évet kibírnak? Esetleg mivel növelhetem az élettartalmukat? Gondolkodtam a Xiaomi telefonokon,mert elég olcsók, de fogalmam nincs, hogy meddig futna jól, vannak tapasztalatok esetleg? Bármi, hogy milyen márkákat nézzek, nem igazán szeretnék gyakran telefont cserélni anyagi okokból.

2018. szept. 17. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én 2016.december 8-án vettem a Huawei P9 Lite 2016-omat, vagyis majd az idén lesz 2 éves, és nem azt mondom, hogy olyan, mint annó volt, meg persze eljár efelett is az idő, de nekem, alapvető célokra (jó, de nem csúcsminőségű fotózás, teljesen átlagos wifi használat: Viber, Messenger, Facebook, e-mail) + sms, normál telefonhívás hívás bőven jó.


Ha még kihúz 2 évet, akkor meg simán le fogom cserélni egy kb. akkora kaliberű, friss telefonra(friss=amit majd AKKOR adnak ki, vagy nagyon az akkori, majdani közelmúltban adtak ki)



Azért szerintem ég max.1-2 év, és lecserélem.

2018. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Amúgy én jókat hallottam a Honor szériáról (főleg a 8,9-ről), de szerintem - oké, hogy hatványozottan megfejelik az általam birtokolt Huawei P9 Lite (2016) tudását, de ahhoz képest, hogy nyilván ezek is avulnak (minden avul, ami ilyen tech kütyü) szerintem aránytalanul túl vannak árazva.
2018. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Huawei P9 Lite, imádom.
2018. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Csak erősiteni tudom a Huawei-t

A Huawei y300-asom most ment tönkre, de az sem az én hibámból. 2 éve elajándékoztam egy ismerősömnek, aki nemrég megfürdette a mosogatóban. :D Élt probléma mentes 5 évet.

A több mint 2 éves Honor 5c-mnek a mai napig semmi baja nincs.

Bár én az a tipus vagyok, akinek nem kell csúcs telefon és nem érdekel, ha nem a legfrissebb operációs rendszert futtat.


Xiaomi? Olcsónak olcsó. De még egyszer nem kellene nekem.

2018. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Eustockról

Meizu

[link]

Vagy Vernee

[link]

Jó ár,korrekt termékek,kijelző/akku/kapacitás

2018. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Az 5-ös hozzászólóhoz csatlakozva én is a Meizu-kat ajánlom! Jó áron kapsz egy stabil op. rendszerű, gyors, megbízható telefont! Én most egy M5-öt használok, másfél éves, egyelőre nincs vele bajom, szépen teszi a dolgát. Az M6 Note-t én is különösen ajánlom, Eustock-on akciósan 36-ért főnyeremény az a telefon!
2018. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A Huawei meg a Xiaomi is jó.

5 éves Xiaomi és szintén kb ennyi idős Huawei is van nálunk. A xiaomiról tudom, hogy még mindig működik frissítés is jött hozzá. Akkut már cserélni kellett benne.

2018. szept. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mi a Sonyt ajánljuk
2018. szept. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Én a Xiaomi Redmi 5 Plust, vagy a redmi note 5-öt ajánlom
2018. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Xiaomi
2018. szept. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!