Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone korlátozásokat hol...

Iphone korlátozásokat hol tudnám kikapcsolni úgy, hogy ne kelljen letörölnöm az egész telefonom? Vagy hányszor tudok próbálkozni úgy, hogy ne tiltson le mert ugye irja, hogy 1 sikertelen jelkódkísérlet

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet kikapcsolni. Az igazi tulajdonost kérdezd meg, mi a jelkódja. Ennyi.
2018. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A telefon az enyém(papírjaim vannak róla) és nekem a korlátozások kódja kell.
2018. szept. 18. 06:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt pont te állítottad be.

Vagy ha használtan vetted, akkor az előző tulaj. Keresd meg őt, neki tudni kell. Ha lopott volt és úgy adták el mézes neked, akkor meg így jártál. 😞

2018. szept. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Komolyan nem hiszem el, hogy vannak még ilyen fogalmatlanok...
2018. szept. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Első tulaj vagyok nem lopott papiros de nagyon regen allitottam be es nem emlekszem ra ugyhogy letszives ertelmes valaszokat kerek arra hogy hanszor tudok probalkozni ugy hogy ne tiltson le
2018. szept. 18. 11:55
 6/7 anonim válasza:
Ha tudod az iCloud fiókod adatait (jelszó, email) akkor vissza bírod állítani. Egy megoldás ha egy másik ios készülékre le töltöd a "find my phone" alkalmazást, bejelentkezel, ki választod az elfelejtett jelszót és követed az utasításokat. Egy másik megoldás hogy számítógépen az icloud fiókoddal és jelszavaddal át állítod. Ha már rá van dugva és az itunes látja az telefonod, akkor nyomd meg a home-t és a bekapcsoló gombot egyszerre addig amíg meg nem jelenik az itunes logó a képernyőn.Onnan meg értelem szerű.
2018. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os válaszolo nagyon adja nekem
2018. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!