Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung kamera hiba? SOS

Samsung kamera hiba? SOS

Figyelt kérdés
ma hoztuk haza a telefont a szervizbol, le lett ejtve es betort a belso kepernyoje. minden rendben volt. meg a kamera is. de most az elolapi kamerban van egy felkor alaku csik es kicsit rozsaszin. a kepeken is rajta van, de a hatsoval nincs problema. mit kene ezzel csinalni?
2018. szept. 18. 17:16
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Vissza kell vinni.

Nekem a Sony telefonom volt szervízben és mikor visszakaptam, akkor a kamera lencséjében volt egy kis fehér kosz-szerűség, de nekem a képet nem zavarja, nem is mozdul el,szóval nem vittem vissza, de ahogy gondot okoz, visszaviszem.

2018. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy eddig jo volt, amugy most megneztem a lencset es latok benne egy kis uvegdarabkat. visszavinnem csak messze van a legkozelebbi aruhaz is.tudom hulye kerdes de hazilag nem lehet valahogy megcsinalni?
2018. szept. 18. 18:48
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom. Attól függ, hogy szét tudod-e szedni. Enyémet csak szervízben lehet,nem szétszedhető.
2018. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szétszeded ugrik a garancia.
2018. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bocsanat elneztem, nem uveg van benne. lehetseges hogy elrepedt. biztos nem fognak hulyenek nezni a szervizben hogy mar megint osszetortem.
2018. szept. 18. 21:16
 6/6 A kérdező kommentje:
[link] van itt egy kep rola. a felkor az.
2018. szept. 18. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!