Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S8 plus Jack-csatlakozó...

Galaxy S8 plus Jack-csatlakozó hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap vettem egy használt Galaxy S8 plus telefont. Nagyon megszerettem, azonban van vele egy kis problémám. Ma bedugtam egy fülhallgatót, de a hangszóróján keresztül kezdte lejátszani a zenét. Bedugtam egy asztali hangszóróba, onnan rendesen lejátszotta a zenét, ezután megpróbáltam a fülhallgatóval (gyári AKG-vel és saját JBL-lel is), akkor már rendesen szólt mindkét füles, csak néha megállt a zene, mintha kihúztam volna a fülest, ezért szerintem valami érzékelési gond lesz. Garanciában ezt megjavítják, vagy egyszerűbb venném egy Bluetooth fülhallgatót?

2018. szept. 19. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a szokásos probléma: nem megy be teljesen, mert ütközik a tövénél. Dugó megfaragása szikével segíthet néha.
2018. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék egyből ilyen radikális lépéseket tenni, nem szeretném elveszíteni a garanciát :D ma visszaviszem az üzletbe, utánakérdezek a lehetséges megoldásoknak. Ha cserélni kell az egységet, akkor elvesznek az adatok, ugye? Mert gondolom ilyenkor csinálnak egy gyári visszaállítást
2018. szept. 20. 10:07
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ma bedugtam egy fülhallgatót"


A fülhallgató dugójáról beszéltem. Fogalmazásod szerint az nem a telefon gyári tartozéka, hanem csak "egy fülhallgató", ami vélhetően nem kompatibilis a gyárival.


De majd írd meg az eredményt, hátha másokat is érdekel.

2018. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár jobban megnézve, lehet a telefonban is a csatlakozó problémája, ami vagy csak meglazul és forrasztással rögzíthető, vagy cserélik az egészet.


Ehhez felesleges visszaállítani a telefont, de hivatalos szervizekben van ilyen szokás, hogy mégis megteszik.


A dugófaragást csak azért írtam, mert volt itt egy másik kérdés, ahol elvileg csak ilyen "ütközési" gond volt, azt láttam magam előtt bizonyára.

2018. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szervizben azt mondják, valószínűleg szoftveres hiba, de majd csak jövő héten adom le.
2018. szept. 21. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!