Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alliexpressen lehet gyárihoz...

Alliexpressen lehet gyárihoz hasonló minőségű lcd kijelzőt vásárolni?

Figyelt kérdés
Egy samsung J7 2017 SM-J730E/DS hez nézegetek mert az itthoni árak nem olcsók,valami olyan kéne ami nem bóvli kategória de nem is egy arany árban van.

2018. szept. 19. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyárihoz hasonló minőségű lcd-t biztos, hogy nem kapsz.

Ugyanis a telefonban amoled kijelző van.

2018. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És az alliexpressen egyik sem amoled?
2018. szept. 19. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Aliexpressen összevissza keverik a szavakat, fogalmakat részben a keresési találatok érdekében, vagy kereskedői ostobaság, vagy ki tudja, de nem az a lényeg. Csak a példa kedvéért egy:

[link]

Ők megtehetik, hogy kavarnak, de azért, ha én feltennék egy kérdést, legalább abban nem keverném össze.

2018. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

# 3


És a példa linken lévő kijelző milyen minőségű lehet?

2018. szept. 19. 21:28
 5/9 A kérdező kommentje:

# 3


Egyébként a példa linekeden a kijelző hátulja meg az elektronikája is tök olyan mint a gyári kijelzőé

2018. szept. 19. 22:04
 6/9 A kérdező kommentje:
linkeden
2018. szept. 19. 22:05
 7/9 anonim ***** válasza:

"példa linken lévő kijelző milyen minőségű lehet?"

Amilyen egy utángyártott hamisítvány LCD csak lehet.

Arra jó hogy a csere után eladhasd a telefonod.

A következőre meg vegyél rendes tokot meg üveget az elejére.

Én naponta minimum 5x leejtem a másfél éves telómat, eddig semmi baja.

2018. szept. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

# 7


Nem az enyém a telefon,én csak csinálnám. Van rajta amúgy tok igaz csak szilikon,meg van rajta üvegfólia is de ez sem mind biztisíték,samsung kijelzők meg szeretnek törni. Azt meg nem hiszem el,hogy egy super amoled kijelző sincs az alliexpressen a rengeteg közzül.

2018. szept. 20. 02:03
 9/9 anonim ***** válasza:

"És a példa linken lévő kijelző milyen minőségű lehet?"


Ahogy szoktam mondani, ezért jó az Aliexpress: lehet böngészni a vásárlók véleményei, sőt fotói között.

Én már tegnap meg is tettem, bíztam benned, hogy te is belenézel.

Ilyenkor célszerű átnézni természetesen más eladók azonos áruit is, egyiknél kevesebb, másiknál több vásárló szerepel stb.

2018. szept. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!