Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-ra hogyan tudok zenét...

Iphone-ra hogyan tudok zenét rakni?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni egy Iphone X-et. És még nem volt csak egyszer Iphone-om. (Iphone 4s) És hallottam hogy nehéz az IOS-re zenét rakni. Amikor volt a 4s-em akkor nem hallgattam zenét, így nem is érdekelt. De most zenefüggő vagyok. Szóval nem vágom hogyan lehet zenét rakni rá. És nincs semmi más Apple eszközöm. Windows-os laptopom van. És egy utolsó kérdés, meglehet szokni azt hogy "korlátozva" vagyok az IOS-ben? Nem úgy mint Androidban?

2018. szept. 20. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Itunson keresztül kell rátenni a zenéket, és természetesen meglehet szokni, bár én értelmét nem látom, hogy 300.000 forintért olyan terméket kapj, amivel több a szenvedés, mint egy alsókategóriás Sajomival...
2018. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Tedd le egy asztalra az ájfont és tegyél rá egy cd-t, amin persze van zene. 😃
2018. szept. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Második! Qrva beteg vagyok, de ezen felröhögtem.😂😂😀 Első, köszönöm a választ.
2018. szept. 20. 09:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Én majdnem tíz éve, hogy kaptam az első ipodomat, nagyon nehéz volt megszokni, hogy mindig gépen keresztül kell állítgatni, ott még olyan alap dolgokat is mint naptár. Azóta sokat fejlődött, majdnem mindent meg tudsz csinálni rajta, amit androidon, annyi, hogy nincs saját belső hozzáférése a könyvtáraihoz (az új iosnek van már egy minimális)

Én is windowsos gépről csinálom. Letöltöd az itunes alkalmazást, oda behúzotatod a zenéket/filmeket/amit rá akarsz tenni és azon keresztül megy az iphonera, akár wifin keresztül is lehet már, így nem is muszáj kábel hozzá.

2018. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Ez megnyugtató. Így bátrabban merem kipróbálni az IOS-t. Köszönöm 3. válaszoló.
2018. szept. 20. 12:24
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező - nézz zene stream szolgáltatásokat, ha jól sejtem a Spotify elérhető rajta, meg ha jól látom, Youtube music stream megoldás is létezik rá: [link]
2018. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Fizess elő iTunes-ra. Havi 1500 ft nem egy túl nagy költség, és akkor töltöd le azt a zenét amelyiket csak akarod, nem kell laptopot használni, egyszerűen rákersel az adott zenére, letöltöd a könyvtáradba és kész.
2018. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És akármelyiket? 1500? Nem hiszem el...
2018. szept. 23. 20:12
 9/10 anonim ***** válasza:
A Spotify sem drága (főleg, ha családi csomagban vagytok pár ismerőssel), és szuper.
2018. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hidd el nyugodtan!:) Nekem egyéni iTunes előfizetésem van 1500ft havonta, nagyon szeretem. Teljesen bevállt. Ha egyetemista vagy és regisztrálsz a Unidays-re(pár perc az egész) akkor diákcsomagra is előfizethetsz az 700ft havonta. De van családi csomag is, az 2500. Tényleg bármilyen zenét letöltehetsz, ami csak fent van iTunes-on!
2018. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!