Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csinál semmit a...

Miért nem csinál semmit a telefonom?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy j1 telefonól van szó. Odin programmal újratelepítettem majd telepítés után kikapcsolt és azóta semmire sem reagál. Sem a töltésre sem az usb re semmire , mintha aksi nemis lenne benne, mert még rezegni sem rezeg. Használtam már az Odinnt deilyen problémám még nem volt .
2018. szept. 21. 10:14
 1/3 Szirty ***** válasza:

Valamit elrontottál. Nem kicsit.

Talán nem vettél figyelembe valamilyen fontos dolgot.

Pl. nem megfelelő firmware-t töltöttél a készülékre, mert azt hitted mindegy milyet teszel rá, vagy nem is tudtad, hogy több mint 50 fajta van hozzá.

Nem tudni pontosan mivel mit csináltál.

2018. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy J1 SM-J100H készülékre való firmwaret szedtem le. Azért ilyen alapvető dolgokkal tiztában van az ember, ha belefog egy ilyen dologba. És mindent rendesen csináltam, ahogy kell ugyanis ismerem az odin, de valószínűleg a firmware verzió volt rossz , mert nem a samsung oldaláról szedtem le.
2018. szept. 21. 10:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak sajnos így már sem a boot menüre semmire sem reagál.
2018. szept. 21. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!