Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alliexpressen minden super...

Az alliexpressen minden super amoled kijelző hamisítvány?

Figyelt kérdés

2018. szept. 21. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az "utánzat" szót használnám.

Óráknál is van eredeti,replika és hamisítvány. A replika az eredeti tökéletes utánzata ,csak valamivel rosszabb minőségű anyagból van és nem a hivatalos gyártó csinálja. A hamisítvány meg egy silány minőségű vacak,távolról még úgy ahogy hasonlít,de közerlről nézve látszik,hogy nem stimmelnek a dolgok.

Volt egy 600.000es órám. A replika ára 130.000 körül volt ,a hamisítványt pedig 4-5.000Ft-ért árulták.


Ezt a kis regényt azért irtam ,hogy értsd miért nem mindegy ,hogy hamis e valami vagy csak utánzat.

2018. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

# 1


Értem csak kicsit el gondolkodtam,merjek e venni alliexpressről kijelzőt vagy sem,meg pl itthoni boltok amit drágábban adnak és kiírják,hogy gyári az valóban gyári e vagy ilyesmi helyről szerzik csak hasznot tesznek rá?

2018. szept. 21. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Markaszervizben gyarit raknak ra.

Hasznalt telefonosnal lehet ,hogy gyarit ,csak benne van a pakliban,hogy hasznalt lesz.

2018. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

# 3


Én most nem márkaszervizre gondoltam,hanem telefon alkatrészeket árusító boltokról.

2018. szept. 21. 12:08
 5/10 A kérdező kommentje:

például ez [link]


Nézegettem az alliexpresset de ugye nem tudom ott milyenek vannak le írják olde meg minden de nem tudni de hogy a bolt is nem e onnan szerzi és csak rá írja,hogy gyári.


Allin pl néztem ezt,itt írja oled meg minden de kérdés mennyire passzol vagy igaz amit írnak

[link]

2018. szept. 21. 12:10
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a linkért máskor majd szerkesztem
2018. szept. 21. 12:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű.

Az alin vagy ebayen vagy ahol veszed, rákérdezel vásárlás előtt az eladónál.

Ha nem eredeti, nem rendeled meg.

Ha eredetinek mondják, de más érkezik, akkor visszakéred a pénzed.

2018. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Link felesleges részét ne másold be, mert szétcseszi az oldalt és zavaró is:


[link]

De még így is működik, a kötőjel helyett bármi lehet, nem foglalkozik vele a szerver:

[link]

2018. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

# 7


Igen tudom,csak igye hallottam már volt gond visszafizetéssel meg ugye mire oda vissza küldözgeti az ember.

2018. szept. 21. 14:24
 10/10 A kérdező kommentje:
Na megoldódott a dolog,sikerült rábeszélni ismerősömet az itthonira. Drágább de megbízhatóbb,a telefont meg hosszabb távra tartja meg.
2018. szept. 21. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!