Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3 Compact -...

Sony Xperia Z3 Compact - tervezett elavulás vagy gyári hiba lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Xperia Z3 Compactom újabban az alábbiakat csinálja: először az alsó home-back gombsor adta meg magát, ezt helyettesítettem applikációval. Most valamiért már a hívásokat sem engedi felvenni, illetve üzenetek írásakor nem érzékeli a C és Ó betűket, ha erre nyomok, akkor mindig a két mellette lévő betűt üti be.

Mindent megpróbáltam már, a csökkentett módban történő újraindítástól kezdve a gyári állapotba való visszaállításig, mert amúgy elég jó kis telefon, egy karc sincs rajta, akkuja is kiváló, kamerája is remek. A képernyő teszt üzemmódban amúgy nem látok hibát, mindenhol jól érzékel. Lezárt képernyőn is működnek azok a területek, amiknél most hibát jeleztem, úgyhogy biztos nem a képernyő sérült meg, vagy "érzéketlenedik el ".

De akkor mi lehet a gond? Érdemes lehet elvinnem szoftver újratelepítésre, vagy ez amolyan tervezett elavulás lehet???


2018. szept. 21. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tervezett.

Nekem egy Sony M4 aqua egyszercsak kiköpte az sd karit.

Pedig tényleg vigyáztam rá.

2018. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen az a tervezett elavulás?

Beprogramozzák, hogy x nap után ez meg ez romoljon el?

2018. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ilyen létezik már a legtöbb műszaki cikknél, sőt úgy hallottam, hogy már az autóknak is lesz / van tervezett elavulása, olvass utána.
2018. szept. 21. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!